Τρίτη 14-3-2023
19:30 EuroLeague – 24η αγωνιστική (εξ αναβολής): Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports Prime
20:00 Eurocup – 16η αγωνιστική: Χάποελ Τελ Αβίβ-Αμβούργο Novasports4
20:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Φάση των «16»: Σάκκαρη-Pliskova Novasports6
21:00 Eurocup: Τρέντο-Μπουντούτσνοστ Novasports5
21:15 Eurocup: Μπανταλόνα-Κλουζ Ναπόκα Novasports2
21:30 Eurocup: Παρί-Σλασκ Βρότσλαβ Novasports Start
22:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Φάση των «16»: Krejcikova-Sabalenka Novasports6
Τετάρτη 15-3-2023
19:00 Eurocup: Μπούρσασπορ-Βενέτσια Novasports Prime
21:30 Eurocup: London Lions-Προμηθέας Πάτρας Novasports Prime
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Λιετκαμπέλις Novasports Start
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Άνκαρα Novasports4
22:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Α’ Προημιτελικός Novasports6
03:00 (ξημερώματα Πέμπτης) WTA 1000 BNP Paribas Open Β’ Προημιτελικός Novasports6
Πέμπτη 16-3-2023
18:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports4
19:30 EuroLeague – 29η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Παρτίζαν Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Ολυμπιακός Novasports4
20:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Γ’ Προημιτελικός Novasports6
20:00 EuroLeague: Μονακό-Βίρτους Μπολόνια Novasports Start
21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Μπασκόνια Novasports3
21:30 EuroLeague: Βαλένθια-Φενέρμπαχτσε Novasports2
21:45 EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης-Αρμάνι Μιλάνο Novasports5
22:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός Novasports Prime
22:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Δ’ Προημιτελικός Novasports6
00:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
00:50 (ξημερώματα Παρασκευής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
March Madness 1ος γύρος: Auburn-Iowa Novasports4*
Παρασκευή 17-3-2023
19:30 Bundesliga 2 – 25η αγωνιστική: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Νυρεμβέργη Novasports3
21:30 Bundesliga – 25η αγωνιστική: Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης Novasports Prime
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Ερυθρός Αστέρας Novasports4
21:30 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου Novasports5
22:00 Ligue 1 – 28η αγωνιστική: Λιόν-Ναντ Novasports2
22:30 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 1ος γύρος: Iona-UCONN Novasports Start
00:00 (ξημερώματα Σαββάτου) WTA 1000 BNP Paribas Open Α’ Ημιτελικός Novasports6
03:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Β’ Ημιτελικός Novasports6
Σάββατο 18-3-2023
16:30 Bundesliga: Μπόχουμ-Λειψία Novasports3
16:30 Bundesliga: Στουτγκάρδη-Βόλφσμπουργκ Novasports4
16:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ-Σάλκε Novasports6
18:00 Ligue 1: Τουλούζ-Λιλ Novasportsextra1
19:00 Matchday Live Novasports Prime
19:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ-Κολωνία Novasports3
Tbc Ελληνικό πρωτάθλημα – Playouts, 1η αγωνιστική Novasports2
Tbc Ελληνικό πρωτάθλημα – Playouts, 1η αγωνιστική Novasports Prime
20:40 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2ος γύρος Novasports4
21:30 Bundesliga 2 – 25η αγωνιστική: Ντάρμσταντ-Καϊζερσλάουτερν Novasports3
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών Novasports Prime
22:00 Ligue 1: Λανς-Ανζέ Novasports2
23:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2ος γύρος Novasports4
Κυριακή 19-3-2023
14:00 Ligue 1: Αζαξιό-Μονακό Novasports Prime
14:30 Bundesliga – 2: Μπράουνσβαϊγκ-Αννόβερο Novasports3
Tbc Ελληνικό πρωτάθλημα Novasports Prime
16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Novasports5
17:15 Serie B – 30η αγωνιστική: Τερνάνα-Μπάρι Novasports Start
18:05 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν Novasports2
18:30 Bundesliga: Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου Novasports3
19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος Novasports Prime
Tbc Ελληνικό πρωτάθλημα – Playoffs, 1η αγωνιστική Novasports Prime
20:30 Bundesliga: Μάιντς-Φράιμπουργκ Novasports3
20:40 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2ος γύρος Novasports4
21:45 Ligue 1: Ρενς-Μαρσέιγ Novasports2
22:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος Novasports Prime
22:00 WTA 1000 BNP Paribas Open Tελικός Novasports6
23:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness 2ος γύρος Novasports4
Δευτέρα 20-3-2023
Τρίτη 21-3-2023
19:15 EuroLeague – 24η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Αρμάνι Μιλάνο Novasports Prime
19:45 Eurocup – 17η αγωνιστική: Αμβούργο-Τρέντο Novasports4
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Γκραν Κανάρια Novasports5
21:30 Eurocup: Μπρέσια-Τσεντεβίτα Ολίμπια Novasports Start
Τετάρτη 22-3-2023
18:00-00:00 WTA 1000 Miami Open 1η ημέρα Novasports6
19:00 Eurocup: Λιετκαμπέλις-Μπούρσασπορ Novasports Start
19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Παρί Novasports Prime
21:00 Eurocup: Σλασκ Βρότσλαβ-Χάποελ Τελ Αβίβ Novasports5
21:30 Eurocup: Londond Lions-Άνκαρα Novasports4
21:45 UEFA European Qualifiers φιλικός αγώνας: Ιρλανδία-Λετονία Novasports Start
Πέμπτη 23-3-2023
17:00-21:00 WTA 1000 Miami Open 2η ημέρα Novasports6
19:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports4
20:00 EuroLeague – 30η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια Novasports5
20:30 EuroLeague: Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα Novasports4
21:00 EuroLeague: Άλμπα Βερολίνου-Αναντολού Εφές Novasports3
21:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Μακάμπι Τελ Αβίβ Novasports Start
22:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports4
00:30 (ξημερώματα Παρασκευής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
March Madness Ημιτελικός περιφέρειας Novasports4
01:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness Ημιτελικός περιφέρειας Novasports5
Παρασκευή 24-3-2023
18:00-20:00 WTA 1000 Miami Open 3η ημέρα Novasports6
19:45 EuroLeague: Φενέρμπαχτσε-Ζάλγκιρις Κάουνας Novasports5
20:00 EuroLeague: Βίρτους Μπολόνια-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports3
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports4
20:00 EuroLeague: Μονακό-Βαλένθια Novasports Start
21:00 EuroLeague: Παρτίζαν-Ολυμπιακός Novasports4
22:00 EuroLeague: Αρμάνι Μιλάνο-Μπάγερν Μονάχου Novasports5
23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports4
23:45 UEFA European Qualifiers Tonight, Β’ μέρος Novasports Prime
00:30 (ξημερώματα Σαββάτου) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
March Madness Ημιτελικός περιφέρειας Novasports4
01:15 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness Ημιτελικός περιφέρειας Novasports5
Σάββατο 25-3-2023
17:00-23:00 WTA 1000 Miami Open 4η ημέρα Novasports6
00:05 (ξημερώματα Κυριακής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA
March Madness Τελικός περιφέρειας Novasports4
02:45 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness Τελικός περιφέρειας Novasports4
Κυριακή 26-3-2023
19:00-01:00 WTA 1000 Miami Open Φάση των «32» Novasports6
21:20 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA March Madness Τελικός περιφέρειας Novasports4
00:05 (ξημερώματα Δευτέρας) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ
NCAA March Madness Τελικός περιφέρειας Novasports4
Δευτέρα 27-3-2023
18:00-00:00 WTA 1000 Miami Open Φάση των «16» Novasports6
Τρίτη 28-3-2023
19:00 EuroLeague – 31η αγωνιστική: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Βίρτους Μπολόνια Novasports Start
19:30 Playmakers, Α’ μέρος Novasports4
20:00 Eurocup – 18η αγωνιστική: Χάποελ Τελ Αβίβ-Προμηθέας Πάτρας Novasports5
20:30 EuroLeague: Παναθηναϊκός-Μπάγερν Μονάχου Novasports4
20:30 EuroLeague: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο Novasports6
21:00 WTA 1000 Miami Open Α’ Προημιτελικός Novasportsextra2
21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-Άλμπα Βερολίνου Novasports2
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Μπαρτσελόνα Novasports3
22:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports4
02:00 (ξημερώματα Τετάρτης) WTA 1000 Miami Open Β’ Προημιτελικός Novasports6
Τετάρτη 29-3-2023
19:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Μονακό Novasports4
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ερυθρός Αστέρας-Βαλένθια Novasports5
20:00 WTA 1000 Miami Open Γ’ Προημιτελικός Novasports6
20:00 Eurocup: Άνκαρα-Μπουντούτσνοστ Novasports Start
21:00 EuroLeague: Ολυμπιακός-Βιλερμπάν Novasports Prime
21:45 EuroLeague: Ρεάλ Μαδρίτης-Φενέρμπαχτσε Novasports4
22:00 Eurocup: Γκραν Κανάρια-Αμβούργο Novasports3
23:00 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime
02:00 (ξημερώματα Πέμπτης) WTA 1000 Miami Open Δ’ Προημιτελικός Novasports6
Πέμπτη 30-3-2023
20:30 EuroLeague – 32η αγωνιστική: Αναντολού Εφές-Βίρτους Μπολόνια Novasports5
21:05 EuroLeague: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Αρμάνι Μιλάνο Novasports4
21:30 EuroLeague: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου Novasports Prime
22:00 WTA 1000 Miami Open Α’ Ημιτελικός Novasports6
23:30 Playmakers Novasports Prime
03:30 WTA 1000 Miami Open Β’ Ημιτελικός Novasports6
Παρασκευή 31-3-2023
19:30 Bundesliga 2 – 26η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ντάρμσταντ Novasports2
20:00 Playmakers, Α’ μέρος Novasports Prime
20:00 EuroLeague: Ζάλγκιρις Κάουνας-Βαλένθια Novasports4
20:00 EuroLeague: Μπάγερν Μονάχου-Μονακό Novasports6
21:30 EuroLeague: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Novasports Prime
21:30 Bundesliga – 26η αγωνιστική: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μπόχουμ Novasports3
21:30 EuroLeague: Παρτίζαν-Ρεάλ Μαδρίτης Novasports5
21:30 EuroLeague: Μπασκόνια-Φενέρμπαχτσε Novasports Start
22:00 Ligue 1 – 29η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Μονπελιέ Novasports2
22:00 EuroLeague: Βιλερμπάν-Ερυθρός Αστέρας Novasports4
23:30 Playmakers, Β’ μέρος Novasports Prime