(3 – 14 Φεβρουαρίου)
Πέμπτη 3-2-2022
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Λαμία (Novasports Prime)
20:00 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Μονακό (Novasports Start)
21:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5)
22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
00:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Παρασκευή 4-2-2022
19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)
19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν (Novasports5)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 21η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ίγκολσταντ (Novasports Start)
20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ούνιξ Καζάν (Novasports6)
20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ολυμπιακός (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Χέρτα-Μπόχουμ (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζενίτ (Novasports4)
21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports2)
23:30 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Σάββατο 5-2-2022
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Χόφενχαϊμ (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Πρέστον (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μονπελιέ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Άρης-Βόλος (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Λειψία (Novasports3)
19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports6)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19η αγωνιστική: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Πάντερμπορν (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λιόν (Novasports2)
23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Baylor-Kansas (Novasports4)
01:00 (ξημερώματα Κυριακής) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-N. Carolina (Novasports4)
Κυριακή 6-2-2022
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Λανς (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Αμβούργο (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports Prime)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports2)
18:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Φορτιτούντο Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports4)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)
Δευτέρα 7-2-2022
14:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 1η ημέρα (Novasports6)
16:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)
02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Virginia-Duke (Novasports4)
Τρίτη 8-2-2022
17:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 2η ημέρα (Novasports6)
19:00 Eurocup 13η αγωνιστική: Μπούρσασπορ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports Prime)
19:00 Eurocup: Μπουργκ-Γκραν Κανάρια (Novasports Start)
19:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
19:45 Ευρωλίγκα 18η αγωνιστική (εξ αναβολής): Φενέρμπαχτσε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4)
20:00 Ευρωλίγκα 17η αγωνιστική (εξ αναβολής): Ζαλγκίρις Κάουνας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports5)
21:00 Eurocup: Τρέντο-Μετροπολιτάν (Novasports Start)
Τετάρτη 9-2-2022
16:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 3η ημέρα (Novasports6)
18:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)
19:30 Γαλλικό Κύπελλο Προημιτελικός (Novasports1)
20:00 Eurocup: Μπουντούτσνοστ-Βενέτσια (Novasports Start)
20:30 Eurocup: Ουλμ-Τσεντεβίτα Ολίμπια (Novasports5)
21:30 Eurocup: Παρτίζαν-Ανδόρα (Novasports4)
21:45 Eurocup: Βαλένθια-Βίρτους Μπολόνια (Novasports6)
02:00 (ξημερώματα Πέμπτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ (Novasports4)
Πέμπτη 10-2-2022
12:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Α (Novasports6)
14:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Β (Novasports6)
16:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Γ (Novasports6)
18:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Προημιτελικός Δ (Novasports6)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα 26η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Αναντολού Εφές (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports3)
21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ζενίτ (Novasports Start)
21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ Αβίβ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)
21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Μπασκόνια (Novasports5)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Παρασκευή 11-2-2022
13:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Α (Novasports6)
14:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Ημιτελικός Β (Novasports6)
18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-Ερυθρός Αστέρας (Novasports4)
19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική: Χανσά Ροστόκ-Βέρντερ Βρέμης (Novasports2)
19:45 Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Start)
20:00 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports Prime)
21:00 Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Λειψία-Κολωνία (Novasports3)
21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports4)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 24η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν (Novasports2)
23:00 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports Prime)
Σάββατο 12-2-2022
14:30 EFL Championship: Χάντερσφιλντ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports2)
15:30 WTA 500 Αγία Πετρούπολη Τελικός (Novasports6)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Μάιντς (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Χέρτα (Novasports News)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Λιλ (Novasports2)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-Ιωνικός (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερ Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA (Novasports4)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική: Μπρέσια-Τριέστε (Novasports5)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ρέγκενσμπουργκ-Ζανκτ Πάουλι (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Νις (Novasports2)
Κυριακή 13-2-2022
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λοριάν (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Αννόβερο-Ντάρμσταντ (Novasports Start)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ (Novasports3)
16:45 Pre Game Show ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)
17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ατρόμητος (Novasports2)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μπορντό (Novasports5)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports3)
18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Πέζαρο (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-ΑΕΚ (Novasports Prime)
21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 20η αγωνιστική (Novasports4)
21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 22η αγωνιστική (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μετς-Μαρσέιγ (Novasports2)
Δευτέρα 14-2-2022
17:00 WTA 500 Ντουμπάι 1η ημέρα (Novasports6)
19:00 Pre Game Show ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
19:00 WTA 500 Ντουμπάι (Novasports6)
19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Άρης (Novasports Prime)
22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports2)